021-66058005
021-66047721
021-66081205
0912-3457717

حمل وسایل سنگین

حمل وسایل سنگین یکی از مهمترین و سخت ترین بخش های حمل اثاثیه محسوب میشود که باید با دقت بالایی انجام شود. حمل وسایل سبک کار چندان سختی نیست و به راحتی انجام میشود ولی در حمل وسایل سنگین باید دقت زیادی صورت گیرد زیرا عدم دقت در حمل منجر به بروز آسیب هایی به وسایل و یا درب و دیوارهای اطرف خواهد شد. همچنین بی احتیاطی در حمل وسایل سنگین میتواند خسارات جانی جبران ناپذیری را نیز بوجود آورد. حمل وسایل سنگین باید به اتوبارهایی سپرده شود که در این زمینه باتجربه بوده و موارد زیادی را به انجام رسانده باشند. اتوبار آزادی از افرادی در تیم باربری خود برخوردار است که در زمینه حمل وسایل سنگین بسیار حرفه ای هستند و چندین سال است که وسایل سنگین زیادی را جابجا میکنند. در حمل وسایل سنگین به افرادی نیاز است که علاوه بر تجربه از قدرت جسمانی خوبی نیز برخوردار باشند. قدرت جسمانی بالا در کنار تجربه میتواند حمل وسایل سنگین را بسیار آسان کند.

حمل اثاثیه سنگین

حمل وسایل سنگین نیازمند تجهیزات مناسب برای این کار نیز میباشد. اولین تجهیزاتی که برای حمل وسایل سنگین باید مورد استفاده قرار گیرد، خودروهای مناسب که از فضای مناسب و کافی برخوردار هستند میباشند. حمل وسایل سنگین باید نسبت به ابعاد وسیله با کامیون و یا کامیونت انجام شود. برای حمل وسایل سنگین معمولا از وانت بارها استفاده چندانی نمیشود زیرا نمیتوانند وزن زیاد را تحمل کنند و همچنین ممکن است فضای کوچک آنها به وسایل آسیبی وارد کند. بارگیری و تخلیه در خودروهای بزرگ نیز بسیار آسانتر انجام میشود.

برای حمل وسایل سنگین باید از پوشش مناسبی دور تا دور وسایل استفاده شود. پوششی که دور تا دور وسایل را میپوشاند میتواند از زخمی و همچنین آسیب دیدن آنها جلوگیری کند. وسایل بزرگ نسبت به وسایل کوچک به دلیل حمل دشواری که دارند آسیب پذیر تر هستند پس باید از پوشش های مناسبی دور تا دور وسایل استفاده شود تا در صورت برخورد با موانع مختلف آسیب نبیند. اتوبار این موضوع بسیار مهم را نیز مد نظر قرار داده است و قبل از حمل وسایل سنگین از پوشش های مناسبی برای انتقال وسایل استفاده میکند.

دقت در حمل وسایل سنگین در بسیاری از شرکت ها از اهمیت کمی برخوردار است. بسیاری از شرکت ها دقت زیادی به حمل وسایل سنگین ندارند و به همین دلیل آسیب های زیادی متوجه وسایل میشود که میتواند خسارت های مالی را برای مشتری به بار آورد. پرسنل اتوبار آزادی در هنگام حمل وسایل دقت بالایی دارند و در تمامی بارهای سنگینی که پرسنل این شرکت حمل نموده اند هیچگونه آسیب دیدگی مشاهده نشده است. دقت انجام کار زمانی اهمیت دوچندانی پیدا میکند که محیط و فضای حمل کوچکتر باشد. در فضاهای کوچک که قدرت مانور به حداقل خود میرسد باید دقت زیادی به خرج داده شود تا وسایل به اطراف برخورد نکنند.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :