021-66058005
021-66047721
021-66081205
0912-3457717

بسته بندی اثاثیه منزل

از جمله دغدغه های اصلی افرادی که قصد اسباب کشی را دارند بسته بندی میباشد. بسته بندی اثاثیه منزل باید بصورت اصولی انجام شود تا آسیبی به هر یک از وسایل منزل نرسد. بسته بندی اصولی و صحیح از چندین جهت بسیار حائز اهمیت میباشد. بسته بندی اثاثیه منزل باعث میشود تا حمل تمامی وسایل با سرعت بالاتری انجام شود.

بسته بندی اثاثیه منزل سهولت انتقال وسایل را به داخل خودرو برای حمل و همچنین داخل منزل به همراه خواهد داشت. آسیب دیدگی وسایل یکی از مشکلاتی است که مشتری همواره نسبت به آن گلایه دارد و در بیشتر اسباب کشی ها مشاهده میشود که قسمتی از وسایل یا در مواردی کل آن آسیب میبیند. بسته بندی اثاثیه منزل باعث میشود تا تمام وسایل در هنگام بارگیری و همچنین تخلیه هیچگونه آسیبی نبیند و سالم باقی بمانند. جمع کردن وسایل به صورت درهم باعث میشود تا چیدمان آنها بعد از تخلیه بار بسیار مشکل باشد. زمانی که وسایل به صورت تفکیک شده بارگیری و همچنین تخلیه نشوند، چیدمان آنها بسیار مشکل خواهد شد زیرا فرد نمیتواند تشخیص دهد که وسیله مد نظر او کجا تخلیه شده و در کدام بسته بندی قرار دارد. در بسته بندی اثاثیه منزل تمام وسایل بصورت تفکیک شده در یک بسته جمع آوری میشوند که چینش آنها را بعد از تخلیه بسیار راحت تر میکند.

بسته بندی اثاثیه منزل

نکات زیادی در بسته بندی اثاثیه منزل بصورت اصولی توسط اتوبار وجود دارد. استفاده از کارتن های مقاوم و محکم یکی از مهمترین نکات در بسته بندی اثاثیه منزل میباشد که باید رعایت شود. معمولا از کارتن هایی در بسته بندی اثاثیه منزل استفاده میشود که از آنها برای حمل مواد و محصولات مختلف استفاده میگردد که البته این کارتن ها مقاومت چندانی ندارند و در روش های بسته بندی خانگی از آنها استفاده میشود. کارتن های مخصوصی برای بسته بندی اثاثیه منزل توسط شرکت های باربری استفاده میشود که از نوع ۵ لایه و مخصوص میباشد. این کارتن ها میتوانند وسایل را در برابر ضربه تا حد زیادی حفظ کنند تا آسیبی به آنها نرسد. در بسته بندی اثاثیه منزل باید تمام وسایل به تفکیک داخل کارتن ها و بطور کلی بسته بندی چیده شوند. بطور مثال تمامی ظروف باید در کارتن های جداگانه چیده شوند تا از آسیب رسیدن به آنها جلوگیری شود و همچنین چینش آنها آسانتر گردد. پلمپ کردن کارتن ها و یا به عبارتی بستن درب آنها باید با محکمترین تجهیزات انجام شود تا در هنگام حمل درب کارتن ها حتی در اثر فشار زیاد نیز باز نشود.

در شرکت های بسته بندی اثاثیه منزل دور تا دور کارتن ها با چسب های محکم و مقاوم پوشانده میشوند تا هیچ یک از وسایل از داخل کارتن خارج نشود. از روزنامه نباید به عنوان پوششی برای ظروف شکستنی استفاده شود. روزنامه نمیتواند پوشش مناسبی برای وسایل بخصوص ظروف باشد زیرا مقاومت آن کم است و همچنین جوهر آن ممکن است به سطح طروف تراوش کرده و آنها را لکه دار کند. اتوبار آزادی مجموعه ای از افراد باتجربه و متخصص میباشد که در زمینه حمل و نقل و بسته بندی اثاثیه منزل سالیان زیادی است فعالیت میکنند. هدف اتوبار آزادی در این است که روش هایی را برای حمل بار و بسته بندی اثاثیه منزل به کار ببرد تا کوچکترین آسیبی به هیچیک از وسایل وارد نشود و کاملا سالم به مشتری تحویل گردد.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :