021-66058005
021-66047721
021-66081205
0912-3457717

باربری شهری

فصل تابستان که فرا می رسد با تعطیل شدن مدارس کم کم فصل نقل و انتقال خانه های اجاره ای و همچنین خرید و فروش منازل نیز رونق می گیرد. طبیعتا برای اینکه افراد بتوانند وسایل مورد نیاز زندگی خود را از خانه قبلی به خانه ی جدید منتقل کنند به کامیون و کامیونت نیاز پیدا خواهند نمود از این رو به باربری موجود در سطح شهر مانند اتوبار آزادی تماس گرفته و هماهنگی های لازمه را به جهت حمل اثاثیه با اتوبار انجام میدهند. باربری آزادی یکی از قدیمی ترین نام هایی است که در عرصه حمل اثاث درون شهر تهران به فعالیت می پردازد. دارا بودن کادری مجرب و حرفه ای در کنار دارا بودن کامیون های کانتینر دار ( کامیون های مسقف بزرگ ) که میتوانند در هر شرایطی نسبت به حمل اثاث شما اقدام نمایند.

با استفاده از خدمات حمل بار و اثاثیه اتوبار آزادی این امکان را دارید تا اثاثیه منزل خود را در تمام 22 منطقه تهران در سریع ترین زمان جا به جا نموده و بتوانید در منزل جدید ساکن شوید. وظیفه ای که اتوبار آزادی بر عهده خواهد داشت بار کردن اثاثیه ی بسته بندی شما در منزل و تحویل آن در منزل جدید شما خواهد بود.

باربری شهری

هزینه باربری چگونه محاسبه میشود

با توجه به اینکه اتوبار آزادی تنها در سطح شهر تهران خدمات حمل اثاثیه خود را ارائه می کند و به تمامی مناطق تهران سرویس دهی دارد هزینه باربری آن با توجه به شرایط مختلف متفاوت می باشد، از جمله شرایطی که بر روی هزینه باربری تاثیر گذار خواهد بود تعداد طبقاتی است که می بایست اثاثیه از آن بارگیری و همچنین تعداد طبقاتی که برای رسیدن به خانه ی مقصد می بایست اثاثیه از آن بالا برده شوند از جمله اصلی ترین بخش هایی است که بر روی هزینه ی باربری در تهران تاثیر گذار خواهد بود. از دیگر موارد تاثیر گذار فاصله ی بین مبدا و مقصد می باشد و اینکه تعداد وسایل سنگینی که می بایست به وسیله ی کارگران جا به جا شود نیز از دیگر موارد مهم در تعیین هزینه باربری می باشد.

 حمل اثاثیه حرفه ای

اتوبار آزادی به عنوان یکی از معدود شرکت های حمل بار و اثاثیه  با تجربه در تهران این تضمین را به شما می دهد که اثاثیه منزل شما با بالاترین دقت حمل شده و به صورت مقاوم سازی شده در کامیون یا کامیونت حامل اسباب و وسایل شما جایگذاری میشوند تا حین حمل آسیبی به آنها وارد نشود.  مطمئنا استفاده از کارگران و رانندگان مجرب در زمینه ی حمل اثاثیه در این امر کمک بسیار زیادی در سالم رساندن وسایل زندگی شما به خانه ی جدید شما خواهد داشت. از این رو در صورتی که مایلید تا حمل اثاثیه منزل شما در تهران در تمام مناطق صورت گیرد با شماره های موجود بر روی سایت تماس حاصل فرمایید تا هماهنگی های لازمه برای حمل اثاث شما انجام شود.

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :